اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه خرید: در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید.در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. در صورت مشکل در پرداخت با پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید.

تحقیق درمورد رفراكتومتر، پلامترو ساكاريمتر 50 ص

 

دسته بندی : پاورپوینت 

نوع فایل:  ppt _ pptx

( قابلیت ویرایش )

 


 قسمتی از اسلاید پاورپوینت : 

 

تعداد صفحات : 51 صفحه

رفراكتومتر، پلامترو ساكاريمتر
رفراكتمترهاي آن- لاين(روي خط) در صنعت قند بسيرا كارساز هستند زيرا كنترل بريكس نمونه‌ها در زمان واقعي خود، در توليد بسيرا مهم مي‌باشد. شركت Atago co به زودي رفراكتومتر مدل PRM_85 مخصوص نصب در خط توليد را عرضه مي‌كند كه بسيرا كم در تحت تأثير عوامل محدود كننده خارجي قرار گرفته و كار خود را كه كنترل بريكس محصول در حال انتقال در خط تولدي است. در حد قال قبول، در محدوده‌هاي مورد عمل انجام مي‌دهد.اين دستگاه حتي بريكس نمونه‌هايي تا 100 درجه سانتي‌گراد رانيز اندازه‌گيري مي‌كند.
اين شركت همچني بريكس- مونيتور مدل CM 780 را عرضه كرده كه در خط توليد نصب و به طور مداوم مي تواند بريكس محصول در جريان را در گستره 0-78% اندازه گيري كند.
Bellingham+Stanley مشتركاً طراحي رفراكتومتر را در مدل RFM 300 به نحوي انجام داده‌اند، كه در آن اخذ اطلاعات GLP و كاليبره كردن آن به وسيله نرم افزار مربوط به ثبت اطلاعات حائز اهميت است.
رفراكتومترهاي سري RFM 100 اكنون روي دستگاه RS.232 كه با برخورداري از سريال وردودي‌هاي دو طرفه قادر به ارتباط با برخي تجهيزات كه اطلاعات ورودي آنه اجزئي است، مانند ساكارمتير ADS، چاپگر يا PC نصب شده‌اند.
يك دستگاه نوشتن ساده، بريكس، ضريب اصلاحيه درجه حرارت و دماي ابزار دقيق را نشان مي‌دهد مركز تحقيقات روداف Rudolph سازنده ابزارهاي دقيق آناليتيك ساخت رفراكتومترهاي سري J 157 را اطلاع داده است.
اين سري كه كنترل دما را با LCD الكترونيك مجهز به تابلوي فلوئور سنت با كليدي تماسي و صفحه نماتيش بسيرا مقاوم انجام مي‌دهد، كاليبراسيون و كاربردي بسيار ساده و انعطاف پذير دارد.
Autopol 880 يك ساكارميتر بر پايه ميكرو پروسسور است كهبوسيله اين شركت ساخته شده، اين ساكاريمتر قادر است به وسيله دو طول موج جداگانه 589 و 880 نانومتر، اندازه گيري كند. طول موج 880 كه نزديك به طول موج مادون قرمز مي‌باشد، مي‌تواند شربتهاي رنگي را مورد سنجش قرار دهد، كار آن مورد تأييد ICUMSA نيز قرار دارد. اتوپول 880(AUTOPOL) مي‌تواند كوسيان، بريكس و پلاريزاسيون را به طور همزامن اندازه‌گيري كرده و نشان دهد.

(Near ivfrared)NIR
همگام با رشد ابزار دقيق و تجهيزات مربوط به آن كاربرد NIR در صنعت در حال رشد مي‌باشد.
اكنون NIR به طور گسترده‌اي براي آزمايشات مربوط به پلاريزاسيون و BX در شربت‌هاي نيشكر و شربت‌هاي چغندر و ساير شربتةا و شكر خام و شكر تصفيه شده و محصولات تخمير الكلي پذيرفته شده است.
شكل ص 2
شكل ص 3
در تصفيه خانه‌ها به طور روزافزوني جهتكنترل توليد( مخصوصاً براي آناليز مجموع جامد شربت در خط اصلي توليد) وهمچنين در سيستم پخت‌هاي C و B ( دروضعي كه پس آب پخت‌هاي گوناگون با هم مخلوط مي‌شوند) و در بازيافت قند از ملاس به روش جداسازي كروماتوگرافي مورداستفاده قرار مي‌گيرد NIR همچنين در مورد محاسبه پرداخت بهاي محصول (نيشكر) تحويليبه كارخانه در سراسر جهان استفاده مي‌شود. همچنين در مورد كنترل تجهيز اتانول در شربت نيشكر براي سوخت استفاده مي‌شود.
آناليزوه NIR جديد به وسيله مهندسي NDC مادون قرمز معرفي شده است MM 710 يك ابزار اندازه‌گيري مداوم است كه در محدوده گزينه كار شبكه شامل هر دو مقاله نامه databus و

  متن بالا فقط قسمتی از اسلاید پاورپوینت میباشد،شما بعد از پرداخت آنلاین ، فایل کامل را فورا دانلود نمایید 

 


  لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت:  توجه فرمایید.

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه ،ارسال آنی پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواه شد
  • در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون بالا ،دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.
  • هدف فروشگاه کمک به سیستم آموزشی و یادگیری ، علم آموزان میهن عزیزمان میباشد. 


  

 « پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »
اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,300 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file21_1652162_2293.zip39.5k

آخرین محصولات فروشگاه

ابزار هدایت به بالای صفحه